Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php:2) in /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php on line 7
miejsce na Ziemi, nieruchomości - wizytowki_roznych_ofert

Niezwykłe nieruchomości negocjatora b

Mieć swoje miejsce to być człowiekiem szczęśliwym.


Wizytówki różnych ofert

Sprzedamy kamieniołom, spółkę ze złożem ponad 20mln t. granitu. Przedsiębiorstwo produkuje kilkadziesiąt tysięcy ton kostki granitowej i kamienia murowego oraz 20.000 m2 płyt rocznie, wyroby znajdują w 100% zbyt na rynku niemieckim, szwajcarskim i polskim. Spółka jest rentowna a sprzedaż wyrobów ma tendencje wzrostowe, załoga ustabilizowana.
Ok.20mln

Oferujemy do sprzedaży złoże kruszyw mineralnych położone w woj. Dolnośląskim w pow. Bolesławieckim. Teren żwirowni 35ha, punkt piaskowy po wyżej 50%, koncesja na wydobycie do 2020r.Wielkość zamierzonego rocznego wydobycia kopaliny sposobem odkrywkowym spod wody ustalona na 300 000Mg.Zasoby możliwe do wydobycia ponad 1 500 000Mg. Minimalny stopień wykorzystania złoża – 85%.
Teren graniczy z autostradą i drogą wojewódzką. Cena 7mln zł.


Oferujemy do sprzedaży udziały spółek posiadających ponad 1000ha gruntów rolnych na Dolnym Śląsku. Wszystkie spółki posiadają kredyty niskooprocentowane z możliwością przejęcia ich przez kupującego. Na całym terenie są wdrożone programy rolno środowiskowe z wysokimi dopłatami gwarantującymi spłatę rat (program ochrona siedlisk lęgowych ptaków). Działki grupują się w kilka dużych areałów. Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Możliwa sprzedaż samych gruntów.


Sprzedamy ponad 1100ha gruntów rolnych na Dolnym Śląsku, możliwość przejęcia udziałów spółki. Na całym terenie są wdrożone od dwu lat programy rolno środowiskowe (4.1). Działki grupują się w kilka dużych areałów. Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia.


Sprzedam działkę budowlano-inwestycyjną 3182m2 w Jeleniej Górze, w pobliżu drogi wyjazdowej na Wrocław w otoczeniu osiedla i dużych sklepów. Aktualne pozwolenie na budowę obiektu rekreacyjno-medycznego o p.c. 2540m2. Trzy kondygnacje garaże, zaplecze socjalne, kręgielnia, klub, gabinety zabiegowe. Pośrednicy wykluczeni.
Cena 800 000 zł

Sprzedam zabytkową rezydencję ( pałac, zamek, zabytek) położoną w miejscowości na trasie Wałbrzych – Kłodzko u podnóża Gór Sowich. Całość po remoncie kapitalnym. Możliwość zaadaptowania na każdy cel ( pensjonat, hotel, SPA, kasyno, siedziba firmy, rezydencja mieszkalna) Ogrodzona działka 28a otoczona skwerem miejskim. W najbliższej odległości wiele niezwykłych, tajemniczych atrakcji turystycznych. Możliwość poważnej negocjacji ceny. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam reprezentacyjny, zabytkowy obiekt w b. dobrym stanie odległy o 15km od centrum Wałbrzycha w kierunku Kłodzka tuż przy kilku obiektach podziemnego Kompleksu Riese i blisko wielu atrakcji innych turystycznych. Ponad 1000m2, kilka sal, kilkanaście pomieszczeń. Działka 28a ogrodzona z dużym parkingiem. Idealne miejsce na hotel dla grup wycieczkowych, zajazd, pensjonat, SPA, ośrodek zdrowia, dom weselny, restaurację. Okazyjna cena. Tylko bezpośrednio.

Sprzedam willę z XIXw. położoną na 2ha (budowlanej) działce, na południowym stoku, na wysokości 850m npm w Szklarskiej Porębie z widokiem na Szrenicę. Okolica zachwycająca górskimi krajobrazami, bogata w infrastrukturę sportowo - turystyczną, znakomicie skomunikowana z krajem i Europą, w pobliżu 80tys. miasta. Stan techniczny lepiej niż dobry. Około 600m2 powierzchni. Ekskluzywne, stylowo umeblowanie i komfortowo wyposażone apartamenty i pokoje ( w chwili obecnej działa tu kameralny pensjonat), niezwykły klimat. Duży ogród ze starymi drzewami, alejkami spacerowymi, oczkami wodnymi z kaskadami i fontannami, cisza, spokój. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam zabytkowy zajazd ( 1803r), położony w okolicy Lubania przy trasie krajowej łączącej Zgorzelec z Jelenią Górą ( 16km od granicy). W skład nieruchomości wchodzi kilka budynków razem ok. 1500m2, działka 30a.
Całość nadaje się na hotel, zajazd, restaurację lub oryginalny sklep. Pośrednicy wykluczeni. 850 000

Sprzedam zabytkową kamienicę (pałacyk) o bogatej przeszłości położony w centrum Wałbrzycha w otoczeniu zabudowy zabytkowej i jednocześnie tuż przy zielonych wzgórzach otaczających miasto. Budynek został wybudowany około roku 1800, posiada powierzchnię użytkową ok. 1000 m2. Nieruchomość jest wyposażona w wszelkie standardowe media jak prąd, siła, woda , kanalizacja gaz itp. Pomieszczenia rozmieszone są w układzie hotelowym. Działka ok. 2000m2. Obiekt wymaga wykonania prac adaptacyjnych a także wymiany pokrycia dachowego, wymiany stropów jak i poprawy estetyki elewacji zewnętrznej. Tylko bezpośrednio. Możliwość rozliczenia inną nieruchomością. 2mln

Sprzedamy zabudowania przy centralnym placu Wałbrzycha, odnowionym, gruntownie zmodernizowanym Rynku. Tworzą on zespół trzech budynków z 1910r posadowionych w drugiej linii zabudowy ale posiadających bezpośrednie wejście z Rynku, z jego najbardziej atrakcyjnej strony. Całość wymaga remontu możliwego do przeprowadzenia bez komplikacji typowych dla takich miejsc. Łączna powierzchnia działki 975m2, budynków 1300m2 (40 pomieszczeń w tym kilka sal) plus piwnica i poddasze. Wszystkie media, ogrzewanie olejowe. Istnieją szerokie możliwości przekwalifikowania i przebudowy obiektu. Bez prowizji. Oferta na wyłączność.
Cena za całość 1,9mln zł..

Do sprzedaży galeria handlowa w centrum miasta na Dolnym Śląsku ( 70tys. mieszkańców, wysoka średnia zarobków, KGHM). Budynek handlowo usługowy o powierzchni całkowitej 3800m2 a 2960m2 wynajętej. Działka nieco ponad 26a - własność. Ważniejsi najemcy to Biedronka, 812m2, Milenium Bank, 266m2; ROSSMANN, 256m2; AVANS, 640m2. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedamy budynek wolnostojący z lat 30-tych XX w, usytuowany na działce o powierzchni 4666 m2 w Legnicy. Zmodernizowany i wyremontowany w 2005r. Wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, dach dwuspadowy kryty dachówką. Elewacja z licznymi elementami wykonanymi z piaskowca.
2 kondygnacje, w całości podpiwniczona z poddaszem użytkowym o powierzchni ogólnej 1932m2. W kondygnacji parteru pomieszczenia zaadoptowane do funkcji produkcji lekkiej, w kondygnacji piwnic powierzchnie składowe, w kondygnacji piętra powierzchnie mieszkalne.
Bardzo atrakcyjne miejsce w Legnicy .Blisko do centrum miasta i obwodnicy miasta. Bardzo dobry dojazd do autostrady A-4.Doskonała nieruchomość dla inwestora ,firmy lub rodzinnego biznesu. Cena do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedamy działający obiekt hotelowo-pensjonatowy w Szczawnie Zdroju z nowym wyposażeniem i dalszymi zamówieniami. Pensjonat jest kameralnie położony w zacisznym otoczeniu domków jedno rodzinnych, w centrum miejscowości uzdrowiskowej, blisko głównego deptaka i dwóch parków. W pobliżu wszystkie niezbędne urzędy, teatr, kawiarnie, bary, restauracje oraz przystanki autobusowe. Bliskie sąsiedztwo ważniejszych instytucji sprzyja kontaktom zawodowym jak i korzystaniu z atrakcji turystycznych i kulturalnych Szczawna - Zdroju.
Budynek o pow. 850m2 na 4 kondygnacjach posiada 20 bardzo dobrze wyposażonych pokoi, jest po kapitalnym remoncie. Parking na 10 samochodów w całości ogrodzony, działka 10a zagospodarowana z nowym ogrodzeniem, dolegająca do ulicy. W cenie całe wyposażenie obiektu. Cena wstępna 1,9mln zł do negocjacji. Pośrednicy wykluczeni.


Posiadamy do sprzedaży kilka działek w okolicy Ślęży. Mieszczą się one w miejscowości Tąpadła, u podnóża góry na niewielkim wniesieniu, skąd rozpościera się piękny widok na góry Sowie a w dobrą pogodę widać nawet Śnieżkę. Przy działkach rozciąga się wąski pas lasku, obok nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych. Przy działkach prąd i woda. Teren jest bardzo czysty, spokojny, świeże powietrze. W pobliżu znajduje się Ślężański Park Narodowy. Założona KW. Miejscowość położona jest ok 1-1,5 km od przełęczy Tąpadła. Do Wrocławia jest około 40 km. Działki przeznaczone są zarówno pod budownictwo jednorodzinne jak i działalność usługową. Pośrednicy wykluczeni.
Cena wstępna 55zł/m2


Sprzedamy obiekt pensjonatowy w jednym z najbardziej znanych w Europie uzdrowisk polskich, w Świeradowie-Zdroju. Położony na działce 7275m2 z możliwością dalszej rozbudowy, składa się z budynku głównego, 16 pokoi z węzłami sanitarnymi, salami (restauracyjna i kominkowa), zapleczem kuchennym i gospodarczym oraz 3 budynków pomocniczych w tym jednego mieszkalnego, łącznie ponad 1000m2.
Całość posiada niezbędne wyposażenie, ustaloną kategoryzację, należy do Land-gut-Hotels. Jego atutem jest ustronne położenie a jednocześnie bliskość centrum, kolejki gondolowej, pola golfowego. Pośrednicy wykluczeni. Zero prowizji.
Cena netto – 3 000 000zł

Sprzedamy obiekt hotelowo-pensjonatowy w okolicy Karpacza. Położony jest nieco na uboczu w otoczeniu lasów, wzgórz a jednocześnie blisko podstawowych atrakcji tej okolicy. Działka 7000m2, trzy budynki. Podstawowy 600m2 z salami i pokojami oraz zapleczem kuchennym, mieszkalno-gospodarczy 400m2 oraz domek z apartamentem kilku pokojowym. W sumie 19 pokoi dla 55 osób. Kanalizacja i woda gminna. Dopuszczamy rozliczenie sprzedaży inną nieruchomością, jesteśmy otwarci na każdą ofertę. Pośrednicy wykluczeni. Zero prowizji.
Cena wstępna: 1 850 000zł.

Sprzedamy obiekt restauracyjno hotelowy położony przy głównej drodze w Sudetach ( E65 Grecja - Skandynawia), między Jelenią Góra a Szklarska Porębą w rejonie dużych inwestycji turystycznych. Łączna powierzchnia całkowita ponad 3000 m2, duża działka, 55 pokoi, d wie restauracje, kawiarnia, bar. Niezwykła architektura, technologia i wykonanie czynią, że jest to jeden z najładniejszych tego typu obiektów w Sudetach.


KUJAWSKO-POMORSKIE

Sprzedamy siedlisko agroturystyczne (stadnina) położone na obrzeżu Borów Tucholskich z linią brzegową jeziora. Powierzchnia całkowita działek ok. 12ha. Powierzchnia zabudowań 2800m2. Bardzo wysoki standard techniczny wykonania i wyposażenia. W skład zespołu budynków wchodzi: rezydencja mieszkalna, pensjonat na 50 osób, stajnie, bud. gosp., dwa baseny, boiska, korty, padoki. Pośrednicy wykluczeni.
7mln

Sprzedam ekologiczne 51ha gospodarstwo rolne w Borach Tucholskich w okolicy m. Brusy posiadające 39ha gruntów własnych i 12 dzierżawionych, gospodarstwo specjalizujące się w hodowli bydła mięsnego. Dom 160m2, obora 230m2, stodoła 350m2, garaż 200m2 postawione w latach 76-85 po remoncie kapitalnym, większość gruntów bezpośrednio przy siedlisku. Grunty orne 20ha klasy IV i V, łąki i pastwiska 13ha klasy IV i V, las 50 letni 6ha. Gospodarstwo idealne pod stadninę koni, możliwość kupna z maszynami i stadem bydła. Warunki sprzedaży do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.
Cena wstępna za całość 1 800 000zł


LUBUSKIE

Sprzedam obiekt typu baszta położony tuż przy tafli jeziora w okolicy Nowej Soli w woj. Lubuskim. Wysokość budynku - 13,5 m, w środku 3 kondygnacje, powierzchnia działki 1.230 m2 z dostępem do jeziora (5m od budynku!!!). Grubość ścian murowanych ze zdrowej czerwonej cegły kościelnej - 55 cm. Właściciel posiada plany architektoniczne związane z rewitalizacją tego budynku.
Na działce prąd i woda. W pobliżu gaz i kanalizacja. Obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Pośrednicy wykluczeni. Cena do uzgodnienia.


Sprzedam gospodarstwo rolne (farmę hodowli bydła mięsnego) w lubuskim. Na 5ha działce zespół budynków gospodarczych 5500m2 gwarantujący niczym nie ograniczoną hodowlę zwierzęcą z perspektywami dalszego rozwoju. Stan budynków bardzo dobry, pełne wyposażenie w media. Park maszynowy częściowo nowy. Miejsce na bezinwestycyjne prowadzenie dużej hodowli. Grunty w wysokiej kulturze ( 75ha ornych i 25ha łąk). Oferta tylko bezpośrednia.


MAŁOPOLSKA

Sprzedamy teren inwestycyjny 20ha o dobrej lokalizacji przy A4 ze znakomitym połączeniem drogowym z aglomeracją katowicką i krakowską oraz całym krajem i zagranicą. Działka bezpośrednio przy autostradzie Kraków-Katowice. Kilka km do węzła Chrzanów. Teren objęty Studium Zagospodarowania. W pobliżu ( 400m) prąd, gaz, woda, telefon. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia! Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedam działkę pod market w Krakowie, ul. Petrażyckiego (duży codzienny ruch) w obszarze zabudowy mieszkalnej (powstaje też kilka nowych osiedli). Jest to część ponad hektarowej działki. Zrobione zostały koncepcje zagospodarowania. Wszystkie media dostępne. Okolica uboga w tego rodzaju obiekty. Pośrednicy wykluczeni.

Wydzierżawię działkę 30a położoną w Krakowie przy ul. Petrażyckiego 86. Przeznaczenie nie wyłącza żadnej działalności biznesowej. Przy działce wszystkie media.


Sprzedamy nieruchomość do wykorzystania na każdy rodzaj biznesu, siedzibę firmy z niezbędnym, niewielkim zapleczem magazynowo-warsztatowym. Możliwość każdego rodzaju działalności. Działka 44a w Krakowie, Nowej Hucie, dyskretnie oddalona od zabudowy mieszkalnej, blisko drogowi krajowej na Sandomierz i blisko huty. Dojazd asfaltowy. Na terenie dwa budynki 670m2, garaże, zadaszone wiaty. Wszystkie media prócz gazu. Cena 2mln zł.

Sprzedamy zakład prefabrykacji betonowej w Krakowie o bardzo dużym asortymencie produkcji (nie masowej) w tym produkcji konstrukcji żelbetowych, zbiorników i nietypowych elementów dla budownictwa. Założona K.W. Działki około 1 ha w wieczystej dzierżawie. Hala 2000 m2 + dwie suwnice 10 t., dwie nawy odkryte w tym jedna z suwnicą 8 t. pow. 2000m2 każda, betonowe silosy każdy 800t., zaplecze z kruszywem oraz budynek parterowy biurowy. Możliwość dzierżawy. Pośrednicy wykluczeni.
Sprzedaż całości to 6 100 000 zł


MAZOWIECKIE


„...rozmach, który ma przyćmić sam Eurodisneyland. W Mszczonowie powstanie gigantyczny aquapark.” A ta oferta jest nadal aktualna:
Sprzedam Hotel pod Mszczonowem położony na 6ha działce bezpośrednim zjazdem na nią z trasy ekspresowej. Stylowa restauracja na 120 miejsc, budynek hotelowy 42 pokoje i budynek dużej ( 360 osób) sali konferencyjnej. Duże zaplecze usługowe. Olbrzymi potencjał rozwojowy. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam teren 12,6ha przy dużej obwodnicy Warszawy z zachodu na wschód. W skład wchodzi kilka działek w tym jedna z rozpoczętą budową stacji paliw, inne pod budownictwo mieszkaniowe oraz pod usługi i handel. Na jednej z działek 2,6ha rezydencja dworkowa. Warunki sprzedaży, cena i zakres do uzgodnienia! Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia.

Posiadam do sprzedaży działkę o pow. 1,7ha znajdującą się w kompleksie działek stanowiących jedną całość o powierzchni 12,6ha stykającym się z drogą krajową nr 50 ( w pobliżu Mszczonowa od strony Grójca ) będącą obwodnicą dla Warszawy dla ruchu tranzytowego z zachodu na wschód. Bardzo intensywny ruch ciężarowy. Działka ta bezpośrednio przylega do drogi i posiadająca wszelkie zezwolenia (zjazdy) i pełny projekt budowy stacji paliw z parkingiem i hotelem. Wykonano pierwsze prace ziemne. Proponowana cena obejmuje również całość dokumentacji i materiałów. Tylko bezpośrednio.


Sprzedam zabytkowy, odrestaurowany pałac, dwór z 1860 r. o powierzchni 900m2. Malowniczo usytuowana działka 2ha pośród starych drzew w sąsiedztwie łąk i stawów w pobliżu Warszawy z dobrym do niej dojazdem jest ogrodzona i bogato zagospodarowana, pełna starych drzew. Możliwość dodatkowego zakupu 12ha działek budowlanych otaczających pałac z warunkami zabudowy mieszkaniowej.
Cena końcowa do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedam dom 350m2 z zapleczem usługowym 1200m2 w Zalesiu położony pośród starych drzew i rezydencjalnej zabudowy. Wszystkie media miejskie (również kanalizacja). Działka 40a stwarza możliwości rozbudowy. Stan b. dobry. Zaplecze magazynowo usługowe z chłodnią i nową rozdzielnią prądu. Dobry dojazd do centrum Warszawy. Zakres sprzedaży i cena do negocjacji. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedam halę usługową 1200m2 plus dom 350m2 w Zalesiu położony pośród starych drzew i rezydencjalnej zabudowy. Wszystkie media miejskie ( również kanalizacja). Działka 40a stwarza możliwości rozbudowy. Stan b. dobry. Zaplecze magazynowo usługowe wyposażone jest w instalację chłodniczą i nową rozdzielnię prądu. Dobry dojazd do centrum Warszawy. Zakres sprzedaży i cena do negocjacji. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam urokliwą działkę 1750m2 w Zalesiu Górnym gm. Piaseczno. Na działce stare drzewa, wszystkie media i kanalizacja miejska, dojazd asfaltowy, 15 km od centrum Warszawy, dobre połączenia, urokliwa miejscowość, możliwość dokupienia sąsiedniej działki z domem oraz zapleczem usługowym. Pośrednicy wykluczeni. 850 000


Sprzedam dworek w okolicy Mszczonowa, położony na osobności w głębi 2,6ha zadrzewionej działki. Powierzchnia 270m2, całkowicie, komfortowo umeblowany z bogato zagospodarowanym otoczeniem (domek ogrodnika, 3 garaże, taras, ścieżki, ogród, wokół park, staro-drzew). Działka z wolnym terenem od strony drogi DK50 na inwestycję. Możliwość znacznego powiększenia działki o sąsiednie tereny lub zmniejszenia. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedamy pałac z XIX w. z budynkami towarzyszącymi położony w 6 ha parku i otoczony 15 ha ziemi przemysłowo rolnej ze stajniami, 40 km od Warszawy, 30 km od lotniska Okęcie. Cała zabudowa to pałac o pow.900 m2, oficyna o pow.220m2 i obiekt wielofunkcyjny o łącznej pow.4300m2 posiadający kilka sal o łącznej powierzchni 1200m2 (30x18 wysokość 11 m, 500m2 i 300m2 z 14 lożami) oraz 60 pokoi 2-3 osobowych . Obiekty posiadają węzły sanitarne i kuchenne. Stajnie mogą być przerobione na inne obiekty.
Nieruchomość jest znakomicie powiązana komunikacyjnie z droga krajową stanowiącą dużą obwodnicę Warszawy. Grunty stanowią w części 11,9ha grunty przemysłowe a w 2,9ha rolne. Nie są obciążone. Istnieje możliwość osobnego zakupu ziemi. Pośrednicy wykluczeni.
Cena 16 milionów za: pałac, oficynę, obiekty wielofunkcyjne, 15 ha ziemi przemysłowej w pełni uzbrojonej (gaz, kanalizacja, woda, elektryczność, linie telefoniczne)Sprzedam siedlisko, dom 170m2 w cichej, mazowieckiej wsi Mystkowo, niedaleko Płońska. Po kapitalnym remoncie, wodociąg, szambo, prąd, linia telefoniczna stacjonarna, gaz.
5 pokoi, kuchnia, łazienka, balkon. Działka 4800 m2, ogrodzona, zagospodarowana, budynek gospodarczy z garażem na dwa samochody. Okolica spokojna, niekłopotliwe sąsiedztwo, cisza, kontakt z przyrodą. Kapitalne miejsce na spokojną, pogodną starość i cudowne spędzone wakacje w gronie rodzinnym na łonie przyrody.
Nieruchomość jest wolna od zadłużeń z uregulowana sytuacja prawną.
Cena 350.000 zł. do niewielkiej negocjacji.

Sprzedam wspaniałą posiadłość w gminie Magnuszew woj. Mazowieckie, w widłach Wisły i Pilicy (od Warszawy ok. 45 km). Dom mieszkalny murowano drewniany o unikatowej architekturze w naturalny sposób wkomponowany w leśne wzgórze. 170 m2, salon, aneks kuchenny, 5 sypialni, łazienki, garderoba. Monitoring ochronny. Działka ponad 60a porośniętej kilkusetletnimi dębami i sosnami. Dodatkowo domek letniskowy, garaż, oczko wodne , skalniak, parking na 6 samochodów. Znakomity dojazd z Warszawy.
950tys

Sprzedam obiekt mieszkalno-handlowy położony w Warszawie na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej. W jego skład wchodzą dwa budynki – mieszkalny 340m2 i handlowo-usługowy 200m2 (6pokoi, 3 łazienki) oraz działka 940m2, zagospodarowana od frontu a po bokach z powierzchniami wolnymi. Całość wykonana z materiałów najwyższej jakości, ogrzewanie podłogowe zasilane energooszczędną pompą ciepła. Możliwość rozbudowy budynków (kolejna kondygnacja, zabudowa tarasów).
6 min jazdy od Centrum , 9km od PKiN. Działka graniczy od tyłu terenami państwowymi, wokół tereny spacerowe, zielone. Cisza, intymność, przestrzeń.
Cena 4,5mln zł, do negocjacji. Pośrednicy wykluczeni.


PODKARPACKIE

Sprzedam gospodarstwo agroturystyczne, pensjonat, położony w pow. sanockim. Na 6ha znajduje się budynek pensjonatu (16 pokoi, salon), stajnia z częścią mieszkalną, dwa pawilony mieszkalne. Dodatkowo: silos zbożowy, staw rybny, kąpielisko naturalne, korty tenisowe ceglaste- dwa boiska.
4,5 mln zł

Sprzedam działający, komfortowy ośrodek na 90 miejsc w Parku Krajobrazowym na Pogórzu Przemysko-Dynowskim, położony na niewielkim wzniesieniu, na leśnej polanie, tuż nad czystą, górską (w tym rejonie), szeroko rozlaną i bezpieczną rzeką San.
Na ogrodzonej, otoczonej lasami działce 1,3ha znajdują się domki myśliwskie 8, 6 i 5 osobowe, budynki hotelowe z apartamentami i pokojami z łazienkami, ponadto 3 domy. Każdy obiekt ( a jest ich 11 budynków) ma własną wydzielona działkę ok. 3a. W zabudowaniach również stołówka i sala konferencyjna na 100 osób. W ośrodku jest basen 15x 30m, bar letni, kort, plac zabaw, własna plaża trawiasta nad Sanem. Zabudowania nowe lub kilkunastoletnie. Zakres sprzedaży do uzgodnienia. Każda inna propozycja ( dzierżawa, spółka, condohotel) będzie poważnie rozpatrzona. Wycena z marca 2012 – ponad 13mln zł. Cena wstępna – 8 mln zł. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedamy duży dom położony w Bieszczadach 400m od j. Myczkowskiego i 3km od zapory w Solinie. Dom o pow. 600m2 położony na działce 2400m2 okolonej wysokimi drzewami, z dwoma wjazdami, parkingiem, boiskiem, placem zabaw i budynkiem gospodarczym. Wybudowany w 2000r, zawiera apartamenty i pokoje z łazienkami (32 miejsca noclegowe), wydzielone mieszkanie 150m2, salę 60m2, zaplecze kuchenne i gospodarcze. Wyposażony jest w ekologiczne i energooszczędne instalacje wodne, sanitarne i elektryczne, ogrzewanie na olej. Możliwe jest inne przeznaczenie obiektu. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Warszawie. Bez prowizji. Tylko bezpośrednio.

1,4mln zł

Sprzedamy małą stadninę w Bieszczadach w okolicy Cisnej. Teren 13ha. Wyjątkowo piękne położenie na południowym stoku, nasłonecznionym. Gospodarstwo otoczone lasami, widokowe łąki z przepływającym przez nie czystym strumieniem nad którym powyżej nie ma żadnych zabudowań. Rozpoczęta budowa dwóch budynków drewnianych po około 260m2 każdy. Obecnie służą jako stajnie, biegalnie stodoły na siano. Do mieszkalny 160m2 z tarasem, do wykończenia. Dodatkowo mały domek dla gości. Dojazd asfaltowy.
Pośrednicy wykluczeni.
1900 000

PODLASKIE

Sprzedam uroczy dom 140m2 z drewna przedwojennego w ekologicznie czystej strefie - okolice Sejn, otoczony lasem, z zagospodarowaną działką 3000 m2, garażem. Około 3 km od Sejn. W pobliżu dużo polodowcowych jezior. Woda z wodociągu, kanalizacja ekologiczna na działce, dojazd droga asfaltową. Obrys domu 8x10m . Na działce nieduży staw, zasadzone drzewa w tym owocowe krzewy. Oddzielny budynek garażowy z dobudowaną banią i wiatą. Działka ogrodzona od frontu sztachetami i dalej deską i siatką. Podwórze i wjazd wybrukowany kostką granitową. Cena za całości 650 tys. zł.


POMORSKIE

Sprzedam atrakcyjny, całoroczny dom o wysokim standardzie, położony na działce z linią brzegową dużego (166ha) jeziora i pomostem wchodzącym w nie. Miejsce na wzgórzu z którego roztaczają się widoki na kaszubski krajobraz. Powierzchnia całkowita domu 137m3, działka 21a, częściowo zalesiona, leżąca na wzniesieniu, 300m drogą gruntową do asfaltowej szosy. W domu: salon z kominkiem, z otwartą kuchnią i jadalnią, wc, trzy pokoje, hol, duża łazienka, garaż, piwnica.
Do wsi w której jest poczta, sklepy, ośrodek zdrowia jest 2,5km, do gminy Lipnica 14km a do miastka 20km. Pośrednicy wykluczeni.
500tys

Sprzedam ekologiczne 51 ha gospodarstwo rolne w Borach Tucholskich w okolicy m. Brusy posiadające 39 hektarów gruntów własnych i 12 dzierżawionych, gospodarstwo w pełnym toku produkcyjnym, specjalizujące się w hodowli bydła mięsnego. Budynki (dom 160m2, obora 230m2, stodoła 350m2, garaż 200m2). Grunty orne 20ha klasy IV i V, łąki i pastwiska 13ha klasy IV i V, las 50 letni 6ha. Dopłaty obszarowe i rolno środowiskowe. Warunki sprzedaży do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam dochodowe gospodarstwo hodowli bydła z zabytkowym zespołem dworsko-parkowym. 180ha gruntów własnych w tym 105ha łąk przy samych zabudowaniach. Znakomite miejsce na dużą stadninę połączoną z dotychczasową opłacalną hodowlą bydła. Pośrednicy wykluczeni!

Sprzedam zabytkowe siedlisko 180ha. Jest to czynne gospodarstwo rolne. Znakomite miejsce na hodowlę bydła, koni. Całość obejmuje zespół parkowo-dworkowy, pastwiska, budynki gospodarcze, maszyny, inwentarz. Dla ludzi z wyobraźnią i przedsiębiorczością jest to wspaniałe miejsce na życie i prowadzenie biznesu rolnego. Zakres sprzedaży i cena do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedam grunty rolne z zabudowaniami na Żuławach. Ponad 100ha przylegające na 2km do Zalewu Wiślanego. Grunty w jednym kawałku, dojazd drogą asfaltową. Klasa gruntów w przewadze IIIa i IIIb. Zabudowania i urządzenia oraz maszyny b. wysoki standard. Las 5ha i staw rybny, pozostałość portu. Cena 10zł/m2. Pośrednicy wykluczeni.

Sprzedamy siedlisko z jeziorem, pozostałość po ośrodku wypoczynkowym na pograniczu Kaszub i Borów. Zabudowa styka się z taflą wody z trzech stron a z czwartej z dużym kompleksem leśnym. Do nieruchomości należy teren składający się z kilku działek o łącznej powierzchni prawie 1 ha (jedna zabudowana) oraz jezioro o pow. 65ha (własność). Prąd, woda (własne ujęcie), kanalizacja – dwa szamba (kanalizacja gminna w trakcie realizacji). Cena do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni.

ŚLĄSKIE

Sprzedamy obiekt restauracyjno imprezowy o doskonałej lokalizacji przy dwóch drogach w stronę przejść granicznych ze Słowacją (Zwardoń, Glinka) i Czechami (Istebna) ok. 30 km do granicy. Tylko 4 km od Żywca. Na przeciwko zajazdu całodobowa stacja paliw ze sklepem. Zajazd posiada 120 miejsc w salach restauracyjnych i 500 miejsc na tarasie letnim. Duża kuchnia z zapleczem , nad kuchnią mieszkanie 120m2 z osobnym wejściem. Media: woda i ścieki miejskie, + własna studnia głębinowa, szambo, telefon, internet radiowy. Działka 8258m2 nie zabudowana budowlana styczna z dwoma drogami doskonała pod budowę marketu, stacji paliw, lub rozbudowę zajazdu. Doskonała komunikacja drogowa, węzeł z trasa ekspresową oddalony tylko o 800 m.
Stan prawny: jeden właściciel. Sprzedaż: bezpośrednia.
5mln

Sprzedamy małe gospodarstwo specjalizujące się w hodowli koni. 5 ha ziemi w tym ok 2,5 ha lasu a reszta to łąki. Znakomite położenie w otulinie lasów, parku krajobrazowego, w pobliżu rzeki w niewielkiej miejscowości na Śląsku między Lublińcem a Częstochową daje duży potencjał rozwojowy w kierunku agroturystyki jak i jest wspaniałym miejscem do zamieszkania i cieszenia się swoim hobby. Dom, stajnia, budynek gospodarczy.
830 000


WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Sprzedamy zabytkowy pałac z XVIIw w okolicy Bartoszyc. Pałac otoczony 5,5 ha parkiem z niezwykłymi drzewami, stawami. Stan techniczny dobry, po kap. remoncie, 1500 m2, 19 pokoi z własnymi łazienkami, sala balowa, sala bilardowa, sala kominkowa, duży westybul, łaźnia, sauny. Nowoczesna kotłownia, ujęcie wody, kanalizacja. Możliwość dokupienia znacznych terenów rolnych z zabudowaniami. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedamy ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną na Mazurach we wsi koło Olecka. Atrakcyjnie położona z bezpośrednim zejściem do jeziora jest otoczona połaciami lasów rezerwatu krajobrazowego. Budynek zbudowany jest na skarpie, u podnóża której znajduje się jeziorko. Ma ok. 1000m2 i wygląd pałacyku, wykończony i wyposażony pełni funkcję obiektu gastronomiczno – noclegowego. Posiada dwie sale bankietowe, salę taneczną. Część mieszkalna składa się 14 pokoi, przestronnego salonu 350m2. Działka 5ha w otoczeniu starych drzew i ogrodu. Dodatkowo stajnia na 10 koni z zapleczem socjalno-gospodarczym. Pośrednicy wykluczeni. Cena 3,5 mln zł.


Sprzedamy niezwykłą, komfortową posiadłość na Mazurach. Ogród 20ha pełen stawów i kanałów, wysp, na jednej z nich znajduje się rezydencja mieszkalna 530m2. Obok profesjonalna stajnia, woliera, kilka akwenów rybnych, mostki, wiaty, sad, ogród warzywny oraz łąki pełne egzotycznej zwierzyny. Całość wykonana z niezwykłą starannością z materiałów najwyższej jakości i z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi. Posiadłość zdaje się być jakby oddalona od „cywilizacji”, choć leży zaledwie 2500m od centrum kilkudziesięciotysięcznego miasta. Cena do uzgodnienia, możliwość rozliczenia innymi nieruchomościami o podobnym standardzie. W pobliżu nowoczesny kompleks przemysłowy również do sprzedaży. Pośrednicy wykluczeni.

20-10mln


Sprzedamy kompleks przemysłowo-usługowy na Mazurach. Powierzchnia użytkowa 1840m2, wysokości pomieszczeń wewnątrz hal 4,7 do 5m, szerokości do 12m i długości do 55m, powierzchnia biurowa: 350m2. Całkowita powierzchnia działki inwestycyjno-handlowo-przemysłowej wynosi około 4 ha.
Istnieje możliwość podzielenia go na mniejsze działki na wiele różnych sposobów.
Komunikacja we wszystkich salach możliwa bez wychodzenia z hal.
Kompleks budynków położony jest tylko 1700 metrów od centrum 60tys. miasta, z trzech stron graniczy z lasem. 200 metrów od jeziora, droga asfaltowa. Dostępna energia elektryczna (stacja transformatorowa), zaopatrzenie w wodę miejską i studnia głębinowa, instalacja sanitarna, linia telefoniczna i połączenia ADSL.Sprzedamy niezwykłą posiadłość na Mazurach. Dwudziestohektarowy ogród pełen stawów i kanałów a w nim, na wyspie, znajduje się komfortowa rezydencja mieszkalna, w pobliżu profesjonalna stajnia, woliera, kilka akwenów rybnych, mostki, wiaty, sad, ogród warzywny oraz łąki pełne egzotycznej zwierzyny. Dom o pow. 532m2, tarasy 260m2. Całość wykonana z niezwykłą starannością z materiałów najwyższej jakości i z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi. Posiadłości zdaje się być jakby oddalona od „cywilizacji”, choć leży zaledwie 2500m od centrum kilkudziesięciotysięcznego miasta. Dodatkowo kompleks przemysłowo-usługowy o powierzchni użytkowej 1840m2, wysokości pomieszczeń wewnątrz hal 4,7 do 5m, szerokości do 12m i długości do 55m, powierzchnia biurowa: 350m2. Całkowita powierzchnia działki inwestycyjno-handlowo-przemysłowej wynosi około 4 ha. Istnieje możliwość podzielenia go na mniejsze działki na wiele różnych sposobów. Komunikacja we wszystkich salach możliwa bez wychodzenia z hal.
Kompleks budynków położony jest tylko 1700 metrów od centrum 60tys. miasta z trzech stron graniczy z lasem. Jest on położony 200 metrów od jeziora, droga asfaltowa. Dostępna energia elektryczna (stacja transformatorowa), zaopatrzenie w wodę miejską i studnia głębinowa, instalacja sanitarna, linia telefoniczna i połączenia ADSL. Cena do uzgodnienia
WIELKOPOLSKA


Sprzedam urokliwą działkę po byłej leśniczówce w Puszczy Noteckiej. w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim 10km od Wielenia o obszarze 0,2094 ha. Działka mieści się całkowicie w lesie. Do drogi asfaltowej jest ok.200 metrów, do najbliższego sąsiada ok.500 metrów. Do wsi, gdzie jest zagospodarowane ładne jezioro ok.1.500m. Na działce są pozostałości po leśniczówce. Obecnie prąd jest odcięty bo nikt tam nie bywa. Możliwość czerpania wody ze studni jest również szambo. Cena do ustalenia. Pośrednicy wykluczeni.


Sprzedamy Zakład Drzewny – TARTAK położony w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim, woj. Wielkopolskie, w otoczeniu Puszczy Noteckiej. Działka ok. 9000 m2. Hale produkcyjne 3szt każda min. po 200 m2, murowane, w dobrym stanie. Suszarnia w pełni wyposażona, czynna. Park maszynowy sprawny technicznie, wózki widłowe. Możliwość przetarcia kłód do 20 m. Droga dojazdowa asfaltowa, prowadzi do drogi relacji Czarnków-Szamotuły -Poznań. Cały teren firmy wybetonowany. Możliwość powiększenia i rozbudowy o kolejne działki. Ponadto do dyspozycji ładny, duży dom, przy firmie na oddzielnej działce ok. 400m2 może posłużyć jako biuro i nie tylko. Dobre miejsce również pod inny rodzaj biznesu. Zakres sprzedaży i cena do uzgodnienia. Pośrednicy wykluczeni. Cena za całość ok. 2 mln. zł. do małej negocjacji.


Sprzedam Cegielnię położoną na granicy Wielkopolski z Dolnym Śląskiem w okolicy Bojanowa. Działka 3,3ha. Dwie hale po 1000m2, magazyny, suszarnie, piec, zaplecze administracyjno socjalne. Maszyny i urządzenia w stanie technicznym dobrym. Uruchomienie produkcji może nastąpić w ciągu 2-tygodni. Cena za całość 2mln zł. Obecny właściciel jest w stanie pomóc nowemu nabywcy w rozwinięciu biznesu i przejęciu rynku zbytu.

Oferujemy sprzedaż czynnej betoniarni z własną żwirownią położonego w pobliżu Konina (działalność gospodarcza jednoosobowa). Budynki i hale - 1 600 m2. Pełne wyposażenie, ładowarki, park maszyn i środków transportu. Zakład posiada żwirownię własną oraz nową koncesję na kilkunastu ha. Produkcja betonu towarowego. Dużo stałych odbiorców. Podatki płacone terminowo. Firma nie ma zobowiązań przeterminowanych. Możliwość zwiększenia produkcji, w tym produkcji silikatów. Bez prowizji. Tylko bezpośrednio. 5,5mln

Oferujemy sprzedaż czynnej żwirowni z własną betoniarnią w pobliżu Konina (działalność gospodarcza jednoosobowa). Budynki i hale - 1 600 m2. Pełne wyposażenie, ładowarki, park maszyn i środków transportu. Zakład posiada, prócz obecnej, nową koncesję na kilkunastu ha. Produkcja betonu towarowego. Dużo stałych odbiorców. Podatki płacone terminowo. Firma nie ma zobowiązań przeterminowanych. Możliwość zwiększenia produkcji, w tym produkcji silikatów. Bez prowizji. Tylko bezpośrednio.


Sprzedamy siedlisko rekreacyjno-wypoczynkowe położone na pograniczu woj. wielkopolskiego i lubuskiego. Działki w zwartym rozłogu o łącznej powierzchni 15ha w tym grunty orne: RVb, RV, RVI, sady SRV, łąki, pastwiska trwałe. Teren graniczy na długości około 500m z linią brzegową rzeki Drawa (słynnej ze spływów kajakowych). Zabudowania to budynki mieszkalne (w których prócz kilku pokoi gościnnych jest duże mieszkanie 100m2), gospodarcze i stajnia. Znakomite miejsce dla ludzi ceniących spokój, przyrodę i oddających się pasji hodowli koni. Dla osób zainteresowanych prowadzeniem obiektu agroturystycznego to miejsce o dużym potencjale rozwojowym. Cena za całość to 2.650.000 zł.


ZACHODNIOPOMORSKIE

Sprzedam działkę 2ha w pierwszej linii od brzegu morza, wszystkie media, dojazd asfaltowy. Projekt, pozwolenie, uzgodnienia, apartamentowiec, basen, szeregowce, sklepy i hotel z restauracją. Razem 15 000m2. Ostatnie tak atrakcyjne miejsce w okolicy Kołobrzegu. Tylko bezpośrednio.


Ośrodek wypoczynkowy nad morzem! Położony 200m od morza w jednym z bardziej znanych polskich kurortów na wybrzeżu koszalińskim. Działka 1ha (możliwość dokupienia sąsiednich 5000m2) przy głównej ulicy, dwa budynki 4000m2 połączone przewiązką. 38 pokoi z łazienkami i apartament, zaplecze kuchenne i magazynowe, stołówka na 300 osób, kawiarnia, sala balowa, i pomieszczenia rekreacyjno – medyczne. Warunki do przebudowy (nadbudowy 2 pięter) i rozbudowy obiektu w różnych wariantach, aby znacząco zwiększyć potencjał noclegowy ( około 250-300 miejsc noclegowych) z zachowaniem wszystkich jego atutów. 2,7netto

Sprzedamy dom wypoczynkowy nad morzem, położony w ścisłym centrum jednego z bardziej znanych kurortów na wybrzeżu koszalińskim, w odległości 150 m od morza. 240 miejsc w pokojach z łazienkami 1, 2, 3 i 4 osobowych w dwóch pawilonach. Każdy pokój posiada również balkon. W ośrodku jest kuchnia , jadalnia, dwie sale szkoleniowe, plac zabaw, grill- ognisko , boisko do siatkówki, koszykówki, kometki, piłki nożnej- trawiaste niepełnowymiarowe, parking. Działka 6.100 m2. Na działce jest również dom mieszkalny 268m2. 5,7netto

Sprzedamy obiekt położony w atrakcyjnym miejscu, 3 km od brzegu morskiego na działce ok. 7ha w pobliżu pięknego starego lasu. Możliwość korzystania z pobliskiej plaży.
Budynek hotelowy 3300m2, 31 pokoi, restauracja na 70 osób, cafe bar, PUB, basen, 2 sauny, fitness, instytut kosmetyczny, 2 sale konferencyjne na razem 120 miejsc.
Przy hotelu znajduje się stadnina z obiektem noclegowym 2100m2 o 15 pokojach w standardzie turystycznym, stajnią na 20 boksów dla koni oraz krytą ujeżdżalnią.
Właściciel posiada prawomocne pozwolenie na budowę trzygwiazdkowego hotelu na 250 pokoi, sala konferencyjna 1200 osób, kręgielnia, strzelnica sportowa, widokowy basen ( 2 piętro ), bogate SPA, instytut kosmetyczny i rehabilitacja, 4 sale fitness i sport, sklepy typu butik, inne usługi. Cena i zakres sprzedaży do uzgodnienia. Cena wstępna 16 500 000 zł za całość.

Sprzedam budynek pensjonatowy w Kołobrzegu o pow. ok. 417 m2, działka 356m2, zagospodarowana, drzewa, krzewy, grill stacjonarny, trawniki, suszarka biel. parking wewnętrzny utwardzony, oświetlony, zamykany, całość ogrodzona parkanem, front -brama stalowa suwana z furtą i parkanem. Do morza ok.950 m do starówki pieszo ok.40 min. W budynku pensjonatu znajduje się 14 pokoi, 3 Pensjonat działa przez cały rok. Przy sprzedaży obowiązek nabywcy do realizacji zawartych rezerwacji.
Cena sprzedaży 1.650.000 zł (małe negocjacje)


Wyspa Wolin, sprzedam działkę 2,2ha nad jeziorem i morzem. Oferta dla inwestorów. Działka nad jeziorem Koprowo przy drodze nr 102 z jego 100m linią brzegową, blisko morza, wspaniałe miejsce na działalność ekoturystyczną, agroturystyczną, SPA, pensjonat, hotel, obiekty sportowe, apartamentowce czy domki letniskowe.
Teren ten można powiększyć o prawie 4ha. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki te leżą w strefie rozwoju rekreacji z możliwością zabudowy i terenów sportowych i częściowo rolnych. Media: woda: ok.200m, odległość od prądu 200m.
Do Klubu Golfowego Amber Baltic 3,5km, w linii prostej 1 km, do Świnoujścia 33 km, do Berlina 240 km, do morza 1,3km,
Na Pojezierzu Wolińskim jest b. duże zapotrzebowaniem na rozwój i budowę bazy rekreacyjno – turystycznej, ponieważ nie ma tu bazy hotelowej. Jest to rejon o najwyższej klasie czystości ekologicznej. Cena 120zł/m2, możliwość negocjacji. Tylko bezpośrednio. Bez prowizji.


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl
Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.