Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php:2) in /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php on line 7
miejsce na Ziemi, nieruchomości - posiadlosc_agroturystyczna_w_borach_tucholskich

Niezwykłe nieruchomości negocjatora b

Mieć swoje miejsce to być człowiekiem szczęśliwym.


Posiadłość agroturystyczna w Borach Tucholskich

Kompleks mieszkalno, rekreacyjno – gospodarczy (hodowla koni) przystosowany do całorocznej eksploatacji, położony na południowo - wschodnim obrzeżu Borów Tucholskich. Wybudowany w latach 1992-1997r., zgodnie z wymaganiami energooszczędnej gospodarki cieplnej w oparciu o zdrowe ekologiczne materiały-współczesnej technologii i energii odnawialnej. Powierzchnia całkowita działek ok. 21.97ha. Ogrodzone są one podwójnym ogrodzeniem. Powierzchnia budynków – 2890m2.
Atutem położenia jest blisko6ść do budowanych autostrad, A1 ok. 30 km, A2 ok.45km. Jeśli potencjalny nabywca, ceni sobie czyste powietrze, krystalicznie czystą wodę, wiekowe bory, obfitość flory i fauny, ciszę i spokój, to \"rajska\" sceneria tego miejsca jest absolutnie najmocniejszym punktem tej oferty, z uwagi na unikalne, przepiękne położenie, w Borach Tucholskich (największy masyw leśny w środkowej Europie, (uważany za jedno z podstawowych źródeł ozonu w Europie środkowej), i jest to teren czysty ekologicznie z potwierdzonymi badaniami gleby. Posiadłość rozciąga się w ustronnej, cichej otulinie strefy chronionej Tucholskiego Parku Narodowego i nigdy ten teren dziewiczo czysty nie będzie podlegał industrializacji.

Wszystkie ziemie graniczą z nieskażonymi wodami jeziora o I kl. czystości. Położenie posiadłości umożliwia, że łatwo i przyjemnie można tu uprawiać sporty konne, wodne (dziesiątki jezior w około), wędkarstwo, myślistwo, zbieractwo, pływanie w jeziorze lub rzece lub dwa baseny zamknięte z podgrzewaną bez obsługową wodą do 32 C lub tenis na trawie i ew. minigolf.
Uprawy stałe - na 2 ha plantacja orzechów laskowych. Teren przydomowy, został starannie zagospodarowany od strony ciekawej roślinności. Wysadzono kilkanaście tysięcy krzewów w żywopłocie, ozdobnych i kilka tysięcy drzew oraz krzewów przy drogach i alejach, nasadzono dodatkowo 2 ha lasów.
Wykonano drogi dojazdowe wewnętrzne jak i zjazd do jeziora. Sprowadzono specjalną linie prądu trójfazowego zakończoną specjalną skrzynką, do jeziora na zasilanie oświetlenia pikników i obozowiska gości. Całość podwórka i dróg objazdowych obsadzono kamieniem polnym ( na pokładzie niewidocznego betonu) i obsiano szczeliny bruku trawą oraz ziołami.
Stwarza to niepowtarzalny nastrój autentycznej wiekowej zabudowy.
Wykonano odnowienie całego terenu i ekologiczne pozbywanie się ścieków z szamba praktycznie bez kosztów. Od strony głównej trasy przejazdowej pozostawiono wolny teren na dalszą zabudowę np. hotelową.
Wszystkie dachy są \"łamane\", pochylone pod właściwym ostrym kątem i są pokryte: dachy mieszkalne - blachą aluminiową, wszystkie pozostałe blacha stalową ocynkowaną i malowana wielokrotnie ekologiczna (zieloną) farbą konserwującą.
Całość obiektów, otrzymała taką technikę, że bez zaopatrzenia w energię i paliwa, może normalnie funkcjonować przez 2-3 lata. A nawet w późniejszym czasie może przejść na paliwo stałe, lub na energię odnawialną i dalej swobodnie funkcjonować w czasie bez ograniczeń.
W skład zabudowy wchodzi:
- Własna, bezobsługowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków 2 stacje uzdatniania wody.
- budynek mieszkalny (w tym basen z podgrzewaną bezobsługowo wodą do 32 stop.C. , 4 łazienki) - 1100 m3 / 465m2
- budynek służbowy (jedna łazienka, kuchnia, 2 pokoje, kominek, wędzarnia etc)271m3 /77m2
- budynek pensjonatu ( sala konferencyjna ,dyskoteka ,restauracja, pokoje dla 46 osób ,fitness club) - 4000 m3 / 965m2
- budynek rekreacyjny / kryty basen kąpielowy ( basen z podgrzewaną bez obsługowo wodą do 32C.) - 550 m3 / 100m2
- budynek magazynowy - 600 m3 / 160m2
- budynek magazynowy - 600 m3 / 150m2
- oranżeria ( całoroczna grunt ogrzewany od spodu i z góry) - 50 m3 / 53m2
- stajnia drewniana - 187 m3/ 52m2
- stajnia murowana - 2500 m3 / 2650m2 , dwie kondygnacje, własne ujęcie wody, doprowadzono CO, ciepłą wodę, zimną i kanalizacje oraz prąd i jest przygotowana do łatwej przebudowy na hotel.
- wiaty kryte blacha - 300 m3 / 320m2
- bunkry paliwowe - 8000 l, - 6000 l, 6000 l ( własna dystrybucja)
- kojce psów ,
- na zew. pod wiatą , silosy na paszę a. 10 ton, - 3 szt .i wiele , wiele innych - nowych i używanych i etc.
- Różne, geodezyjnie naniesione na specjalne mapy instalacje podziemne o łącznej długości kilkudziesięciu kilometrów.
- Cały teren zamieszkały jest oświetlony ekologicznym, energooszczędnym oświetleniem 12 V, firmy Philips.
Wnętrze domu również posiada pełne ultranowoczesne wyposażenie techniczne, ale ukryte w części użytkowej, gdzie wyeksponowany jest natomiast stylowy jego charakter.
Technika jest widoczna w piwnicach. Cały budynek jest zbudowany i wyposażony w 100% z czystych ekologicznie materiałów.
W obiekcie hotelowym istnieje pełna sieć internetowa w każdym pokoju oraz w budynku mieszkalnym. Obiekt można dozorować poprzez internet z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.
Okazja ! Inwestycja w niezwykłym miejscu w Polsce, w nieskażonych, sterylnie czystych Borach Tucholskich. Obiekt można zakupić na dowolnym obszarze gruntów, wg uzgodnienia.
Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia.


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl
Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.