Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php:2) in /home/myadnstr/public_html/freeteria/wizytowki/miejscenaziemi/index.php on line 7
miejsce na Ziemi, nieruchomości - komfortowa_posiadlosc_na_mazurach

Niezwykłe nieruchomości negocjatora b

Mieć swoje miejsce to być człowiekiem szczęśliwym.


Komfortowa posiadłość na Mazurach

Sprzedam niezwykłą posiadłość na Mazurach z rezydencją mieszkalną posadowioną na wyspie w ogrodzie niczym eden dającym pożywienie wszystkim zmysłom. Na ogrodzonych 20ha prócz domu mieszkalnego znajduje się profesjonalna stajnia, woliera, kilka akwenów rybnych, mostki, wiaty, sad, ogród oraz łąki pełne egzotycznej zwierzyny. Dom 532m2, w nim tarasy 260m2, stajnia 273m2. Posiadłości zdaje się być jakby z dala od „cywilizacji” ale leży zaledwie 2500m od centrum kilkudziesięciotysięcznego miasta.
Dom jest na obecnym etapie wykonany w około 80% (stan końcowy pod klucz - do uzgodnienia z klientem). Mieści salon, kuchnio-jadalnia, piękny duży hol, biuro, łazienki, 3 sypialnie, pokój kąpielowy, garderobę, basen 4 x 8,5m, saunę, balkony z 3 stron a z czwartej strony taras ok. 100m2.
Stolarka okienna, glify wewnętrzne okienne, drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne z futrynami i obudową, schody, parkiety wykonane z drewna egzotycznego merbau.
W kuchni płyta kuchenna kaflowa z piecem chlebowym oraz piekarnikiem na małe prosięta i jagnięta.
W salonie piec kaflowy z koroną niemieckiej firmy, z wkładem kominkowym, kafle ręcznie wykonane - śliczne!
Uzbrojenie - wodociąg miejski, biologiczna oczyszczalnia przydomowa podwójna, energia elektryczna, agregat prądotwórczy. Ogrzewanie z ciepłą wodą i obsługą basenu z pompy cieplnej firmy VIESSMANN.
Agregat prądotwórczy zamontowany jako rezerwa obsługująca w energię elektryczną całą posiadłość.
Pomost drewniany na wodzie o pow. 100m2 oraz most wykonany jest całkowicie z drewna dębowego, na które przeznaczono 60m3. Pale 6m w gruncie (można wjeżdżać samochodem). Przyczółki mostu są żelbetowo-kamienne. Iluminacja firmy Philips.
Zamontowane jest również gniazdo dla bocianów oraz woliera dla ptactwa w drewnie, o niespotykanej architekturze oraz budynek gospodarczy na utrzymanie innych zwierząt.

Większość materiałów w stajni oraz technologia ocieplenia identyczna jak na domu.
W stajni posadzki przemysłowe, wykonane boksy przez niemiecką firmę, jest więc wyposażenie jak w restauracji. Dwa duże garaże wykończone glazurą i terakotą.
W stajni jest również pokój biesiadny z dodatkową sypialnią, wyposażony we wszystkie media.
Ogrodzenie wykonane jest ze słupków betonowych wibrowanych, beton b25.
Cała posiadłość ogrodzona siatką na licencji nowozelandzkiej, produkowana w Anglii - wysokość 2m. Siatka specjalna do utrzymania dzikiej rogacizny i innych większych zwierząt. Posiadłość podzielona na kwatery, ułatwiające znakomity wypas zwierząt. Wyposażona jest również w 12 bram o szerokości 4m. Całe ogrodzenie posiadłości zabezpieczone elektrycznym pastuchem na licencji nowozelandzkiej 5000 wolt.
Jest również odłownia oraz poskrom do obsługi zwierząt podczas odrobaczania, kolczykowania, itd.
Sad z tunelem foliowym, warzywnym - warzywa również poza cieplarnią, drzewka owocowe przeróżnych odmian, szczepione ze Skierniewic.
Wszystkie akweny zmeliorowane, posiadają profesjonalne 2 jazy napływowe, oraz jeden jaz wypływowy, wykonane ze stali oraz obudowy żelbetowej, które znakomicie regulują stan wody w akwenach. Wyposażone w siatkę stalową dwukrotnie zabezpieczające przed wypłynięciem ryb z akwenów. Duże akweny zabezpieczone faszyną liściastą.
Wody wyposażone w łódź wiosłową oraz galerę dziewięcioosobową.
Ryby w akwenach: lin, tołpyga, amur, sum, karp, szczupak, węgorz, jaź, karaś. Ryb jest ok. 2 ton oraz w osobnym akwenie narybek po ok.25dg w ilości 400kg tj. lin, tołpyga, amur, karp. Jest to wielkość zarybienia pozwalająca na hodowlę ryb bezobsługowo i bez dokarmiania, mięso jest bardzo smaczne a przy smażeniu bez zapachu ponieważ ryba chowa się w naturze.
Wszystkie ścieżki, utwardzenie terenu wykonane z bruku klinkierowego niemieckiej firmy CRH wg sporządzonej dokumentacji przez drogowców!
Zwierzęta tj. ok. 40 jeleni i danieli, alpaki, owieczki i kózki-miniaturki, emu, kaczki ozdobne 9 gatunków, ptactwo domowe tzn. ogólnie zwierzyna konsumpcyjna. Zwierzęta żyją na absolutnej wolności, ptactwo w naturalnych lęgach, bez inkubatorów. Wszystkie one są czyste genetycznie, kolczykowane, karmione wzorowo i ekologicznie. Hodowla wpisana w rejestrze podmiotów nadzorowanych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Posiada nadany nr siedziby stada, również nr identyfikacyjny hodowli.
Kompleksowa obsługa całej posiadłości wymaga zatrudnienia jednej osoby.
Z uwagi, że posiadłość położona jest na skraju rezerwatu formalności związane z kompleksowymi badaniami archeologicznymi, geologicznymi oraz kilkadziesiąt opinii badań różnych instytutów, instytucji lokalnych, wojewódzkich, ministerialnych, centralnych zw. z ochroną rezerwatów przyrody i nie tylko, zajęły 11 lat.


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl
Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.